רח' תובל 11 (מתחם הבורסה) רמת גן

סבטול פלוס, דיאטת קפה ירוק משודרגת + ל-קרניטין ו B6 Svetol – ד'ר רודריגז

מבצע!

260.00 199.00

סבטול ”מאלץ” את הגוף להשתמש במאגרי השומנים ליצירת אנרגיה. יעיל, בטוח ולא יקר. מוצלץ לצריכה עם ה- סלימר הידעתם ? סבטול מוכח מדעית במחקרים.

10% הנחה בקניית זוג סבטול

תיאור

סבטול פלוס - מכיל מיצוי פטנטי של פולי קפה ירוק האחראים למניעת פירוק הפחממות והפיכתם לאנרגיה, ע"י כך הגוף ה"רעב" עובר לצריכת אנרגיה חליפית ולמעשה מתחיל למוסס רקמות שומן ולהופכם לאנרגיה זמינה( מתועד במחקרים ).בתוספת של חומצות אמינו: ל-קרניטין ו: ל- טאורין האחראים לניוד שומנים ולחיטוב הגוף, יחד עם ויטמין B6 - ויטמין החיוני למטבוליזם תקין של פחמימות ולהפיכת החומצה האמינית טריפטופן לסרוטונין, דבר שמביא לרוגע בתחושת הרעב והתשוקה למתוקים.

סבטול פלוס, דיאטת קפה ירוק – משודרגת עם ל-קרניטין ו B6  Svetol 

מוצר דיאטה מהפכני, פרי פיתוח פטנטי של החברה הגדולה בעולם למיצוי תמציות בוטניות. המוצר נבדק קלינית והוכח כיעיל גם להרזייה וגם לחיטוב הגוף. המוצר ''מאלץ'' את הגוף להשתמש במאגרי השומנים ליצירת אנרגיה. יעיל, בטוח ולא יקר. מוצלץ לצריכה עם ה- סלימר הידעתם ? סבטול מוכח מדעית במחקרים.

מוצר מהפכני שהוכח קלינית, ייחודי לחברת PROFESSIONALS

כיצד פועל הסבטול?

המוצר מורכב מתמציות פולי קפה ירוקים בעלי מנגנון מיוחד שמסייע בתהליכי ההרזיה. הסבטול משפיע על פעולת המעיים והכבד. במעיים מפחית הסבטול את ספיגת הגלוקוז ומעודד הפקת אנרגיה חלופית באמצעות פירוק תאי השומן. בכבד מעכב הסבטול את אנזים הגלוקוז 6 פוספטאז ומפסיק את תהליך פירוק הגליקולן לגלוקוז בכבד. הפסקת התהליך מורידה את רמת הגלוקוז בדם ומורה לגוף להגביר את קצת שרפת תאי השומן למטרת הפקת אנרגיה. שתי הפעולות יחדיו מביאות לשריפה מוגברת של תאי שומן מבלי לשנות את כמות צריכת המזון.
חשוב להבהיר כי המוצר הוא התכשיר היחיד שמסייע לוויסות משקל הגוף בעזרת מנגנון ביולוגי. הסבטול אינו מכיל קפאין ולא ידוע על תופעות לוואי. את התוצאות מגלים המשתמשים במוצר כבר לאחר מספר שבועות, תאי השומן מתפרקים והגוף כולו הופך חטוב ורזה יותר.

הוראות שימוש: 1 כמוסה לפני הארוחה: בוקר+ ערב.

60 כמוסות

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “סבטול פלוס, דיאטת קפה ירוק משודרגת + ל-קרניטין ו B6 Svetol – ד'ר רודריגז”