רח' תובל 11 (מתחם הבורסה) רמת גן

שמן המפ | שמן המפ ביו אורגני כשר | 250 מ"ל

מבצע!

200.00 89.00

שמן הקנאביס של CANAH היינו 100% אורגני טהור ומתקבל בתהליך כבישה קרה של זרעי קנביס השמן כולל את היחס האידיאלי של  אומגה 3 ו-6 ללא סכנת נוכחות של מתכות כבדות ורעלנים

תיאור

שמן ההמפ המקורי מתוכנית הבוקר עם דליק ווליניץ  BIO ORGANIC HEMP

מה הוא שמן קנביס (המפ) ? שמן הקנאביס של CANAH היינו 100% אורגני טהור ומתקבל בתהליך כבישה קרה של זרעי קנביס השמן כולל את היחס האידיאלי של אומגה 3 ו-6 ללא סכנת נוכחות של מתכות כבדות ורעלנים

שמן הקנביס יכל לשמש גם כתוסף מולטי ויטמין מכיוון ש שמן ההמפ מכיל סידן ,ברזל. ויטמינים ומינרלים כגון :מגנזיום, ויטמין B , ויטמין A אבץ, זרחן, נחושת, שמן המפ אינו מכיל כולסטרול, שמן המפ אינו מכיל גלוטן.

שמן קנאביס (המפ) אומגה 3 הטובה בעולם , יחס מדוייק של אומגה 3 ו .. 6

אומגה 3 אורגנית ללא סכנת מתכות כבדות , ורעלים.

כמה אומגה 3  , אומגה 6 ,  אומגה 9 יש במנת הגשה של שמן המפ (4 כפיות) :

3.8 גרם אומגה 3

11.4 גרם אומגה 6

2.2 גרם אומגה 9

 למה עוזר שמן קנביס?

בעיות לב וכלי 

שמן קנבוס ממלא תפקיד חשוב בשמירה על הבריאות הלב וכלי דם. חומצות שומן חיוניות עם ריווי של אומגה 3 מפחיתות את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים, עובדה שהוכיחו מחקרים רבים. חומצות שומן אומגה 3 הן יעילות מאוד להורדת לחץ דם.

איזון העור שמן קנבוס מספק חומצות שומן הדרושות לשמירה על הבריאות ועל גמישות קרום התאים בזמן שיש להן מאפיינים אנטי נגיפים ואנטי –חיידקים. מחקרים קליניים רבים מצביעים על כך שחומצות שומן חיוניות יכולות להביא תוצאות טובות בטיפול נגד אלרגיה כרונית ובעיות זיהומיות כמו אקזמה ופסוריאזיס. מערכת עצבים חומצות שומן חיוניות דרושות למבנה בריא של תאי עצב, וחשובות מאוד למעטפת המיאלין. אצל הילדים, אומגה 3 ואומגה 6 הן מאוד חשובים עבור התפתחות בריאה של המוח ותפקודים קוגניטיביים. בנוסף, הוא מהווה טיפול משלים להפרעת קשב וריכוז (היפראקטיביות) או בעיות התנהגות אחרות.

שמן המפ מכיל חומצות שומן אומגה 3 עוזרות לייצר סדרת פרוסטגלנדין 3 (PG3) חומר אנטי דלקתי שמשפיע על הורמונים. שמן זרעי קנבוס מספק חומצות שומן חיוניות עבור טיפול לטווח ארוך של תנאי שיגרון (למשל דלקת פרקים שגרונית).

שמן קנאביס ואיזון הורמונלי זרעי שמן הקנביס אכילים ומכילים חומצת גמא לינולניק, יעיל מאוד בטיפול בתסמינים של קדם מחזור ותפוקת הבלות.

 לשמן הקנביס מייחסים את היכולת לעצור גידולים סרטניים

שמן המפ : אנטי דלקתי

מערכת חיסונית חומצות שומן חיוניות לפעילות מאוזנת של מערכת החיסונית.

3. איך אשתמש בשמן הקנאביס ?

השמן שלנו משמש להכנת מתכונים חמים או קרים אך ללא טיגון או בישול. תוכלו לעשות שימוש במתכונים לעיל או במתכונים מועדפים אחרים.

 שמן זרעי קנבוס הוא השמן המאוזן של הטבע

מסייע להורדת כולסטרול/סכרת. ומכיל אומגה 3 ו-6 ביחס אופטימלי. השמן מסייע למניעת בעיות לב וכלי דם/ איזון העור/ מערכת העצבים/ איזון הורמונלי/ אנטי-דלקתי, נוגד דלקת פרקים/ ומסייע לחיזוק המערכת החיסונית.

בהתאם לדרישות משרד הבריאות ערך ה THC לא עולה על 5PPM

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “שמן המפ | שמן המפ ביו אורגני כשר | 250 מ"ל”

שמן המפ (קנביס סטיבה) טהור 100%