רח' תובל 11 (מתחם הבורסה) רמת גן

אודותינו

שלום,
אנו שמחים להציג בפניכם את אתר ההזמנות של חברת בית טבע B Teva  בע"מ, החברה המציעה גישה ייחודית ומשתלמת לצריכת תוספים,ויטמינים, תוספי מזון ומוצרים אורגניים. באתר חנות הטבע אנו נותנים מענה לשינוע ולוגיסטיקה וכמובן המחירים באתר הינם טובים ביותר. בסביבתנו בעלי מקצוע רבים בתחום, והמטרה ליזום את ייסודה של קהילה אשר תהנה מזמינות ומנגישות רבה יותר למזון אורגני ולתוספים, תוך שהיא חורתת על דיגלה את מחויבותה לסביבה ולמקור ממנו היא ניזונה.

אצלנו המחויבות לשרות ומקצועיות ללקוח הינם מרכיב חשוב ועיקרי בהשקפת החברה,השירות שלנו מכוון לקוח ואנו משתדלים תמיד לתת את המוצר המתאים לדרישותיו ולצרכיו האינדיבידואלים של הלקוח.

הננו ספקים של :,משרד הבטחון ,עמותות שונות, חברות ועוד ...

באתר מתפרסמים מבצעים יחודיים שלא תמצאו בשום בית טבע! עד כדי 50% הנחה מהערך המקורי של המוצר. אז כדאי להתעדכן כל יום באתר...

האתר בית טבע שלפניכם כולל מגוון רחב של מוצרים אורגניים, טבעיים ואקולוגיים, תוספי מזון, מולטי ויטמינים, מינרלים, אשר יוכלו להגיע עד לדלת ביתכם כשהם טריים, וארוזים, ובמחירים הזולים ביותר. הצוות יקבל את הזמנותיכם וידאג לשלוח אליכם את המוצרים המבוקשים. בסמוך לכל מוצר הקפדנו להוסיף מידע שימושי על ערכיו וסגולותיו העיקריות על מנת לאפשר לכם לבצע את הבחירה המתאימה לכם ביותר.
כמו כן, ברצוני להסב את תשומת לבכם לתנאים הבלעדיים שמהם תוכלו ליהנות כחברים ב"B Teva". אנו מתחייבים באופן אישי לשמור על רמת שירות גבוהה, ואמינות מרבית. נשמח להיפגש עם כל אחד ואחת מכם- להקשיב, להסביר.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ? להתלבט? בבקשה. אתר האינטרנט בית טבע "B Teva" מציע מידע רב אודות המוצרים, עדכונים, מתכונים, המלצות, מאמרים. מבצעים ומידע על מוצרים חדשים ישלחו אליכם מעת לעת.

חברי האתר נהנים מהנחה של 5% מהמחיר הנמוך בכל רכישה.
אנו מעניקים ייעוץ אישי ללקוח בבחירת המוצר המתאים לצרכיו

אם יש לכם שאלה ? אתם מוזמנים לפנות למוקד השירות בבית הטבע לייעוץ חינם !

נשמח לראותכם בין לקוחותינו!
תובל 11 (מתחם הבורסה) רמת גן
שעות פתיחה: א'-ה' 08:00– 19:00, ו' 08:00– 14:00

למידע נוסף ולהזמנות, צרו עמנו קשר
דרכים ליצירת קשר לצורך בירורים, התייעצויות, והדרכה
B Teva תובל 11 (מתחם הבורסה) רמת גן.

הזמנות: ........ 1-700-70-53-53
פקס: ............ 03-5446335
דואר: ............ info@bteva.co.il